Prodám - koupím - sháním - věnuji

User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by OK1ALX »

Snazim se sehnat PL propojky s maticemi, viz: http://www.wimo.com/bilder/42047.gif
Neporadi nekdo kde to roste? Diky :)
Libor, OK1ALX
ok1nmj
Posts: 60
Joined: Wed 25. Nov 2009 1:20:05
Jméno: Jirka
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by ok1nmj »

Naznač co to bude.

Dualka anténa?

Z vadného videa jsem vzal válec obrazových hlav, vyvrtal díry na protiváhy, doprostřed jsem našrouboval panelový PL konektor, na střední vývod připájel váleček, co měl na druhém konci závit,... (zapomeň na pistolovou páječku!)
A pak to chtělo kamaráda, co mi vytočil ze silonu to, co jsem tam nalepil silikonem...
A ve finále jsem ji zapomněl na jednom portejblu a nikdo se neozval, že by ji chtěl vrátit...

Mám udělanou podobnou, můžu poslat fotku nebo popis...
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by OK1ALX »

ok1nmj wrote:Naznač co to bude.

Dualka anténa?

Z vadného videa jsem vzal válec obrazových hlav, vyvrtal díry na protiváhy, doprostřed jsem našrouboval panelový PL konektor, na střední vývod připájel váleček, co měl na druhém konci závit,... (zapomeň na pistolovou páječku!)
A pak to chtělo kamaráda, co mi vytočil ze silonu to, co jsem tam nalepil silikonem...
A ve finále jsem ji zapomněl na jednom portejblu a nikdo se neozval, že by ji chtěl vrátit...

Mám udělanou podobnou, můžu poslat fotku nebo popis...
Jestli reagujes na muj posledni prispevek, tak jen potrebuji spojit kabel a antenu kde je na bou stranach samec PL a spojku pripavnit. Nic specialniho. :)
Libor, OK1ALX
ok2slc
Posts: 115
Joined: Wed 11. Mar 2009 8:44:57
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by ok2slc »

Ahojte,
nevíte někdo kde by se dal sehnat "flexo" dvojitý konektor 3.5 stereo + 2.5 mono jack s kabelem používaný na ručkách Kenwood a pod. ? Rozteč na střed jacků je 11mm, od okrajů 8mm.
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by ok1mx »

ok2slc wrote:Ahojte,
nevíte někdo kde by se dal sehnat "flexo" dvojitý konektor 3.5 stereo + 2.5 mono jack s kabelem používaný na ručkách Kenwood a pod. ? Rozteč na střed jacků je 11mm, od okrajů 8mm.
Já to obvykle vyrábím. naletuji kabely na konektory, zapíchnu do rádia, přetáhnu přes rádio igelit (abych o neopatlal), zasunu tyto konektory a pomocí tavného lepidla je proti sobě zafixuji. Jakmile drží u sebe, vyndám je a buď pomocí předpřipravené formy, nebo jen tak rukou opět tavným lepidlem dodělám kryt do tvaru, který chci (boční vývod, vývod nahoru...) Sice to není žádná velká krása, ale je to 100% funkční.
ok1nmj
Posts: 60
Joined: Wed 25. Nov 2009 1:20:05
Jméno: Jirka
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by ok1nmj »

OK1ALX wrote:
ok1nmj wrote:Naznač co to bude.

Mám udělanou podobnou, můžu poslat fotku nebo popis...
Jestli reagujes na muj posledni prispevek, tak jen potrebuji spojit kabel a antenu kde je na bou stranach samec PL a spojku pripavnit. Nic specialniho. :)
Tak to jsem neodhadnul na co jsi to chgtěl, tyhle "dlouhé spojky" jsou použité v téhle anténě, já jsem se snažil naznačit jak ji udělat bez nich...
http://jjx.wz.cz/fum/dual_gp/dual_gp_port.html

Jirka
OK2ZO
Posts: 486
Joined: Sun 08. Mar 2009 18:27:54
Location: Adamov
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by OK2ZO »

ok2slc wrote:Ahojte,
nevíte někdo kde by se dal sehnat "flexo" dvojitý konektor 3.5 stereo + 2.5 mono jack s kabelem používaný na ručkách Kenwood a pod. ? Rozteč na střed jacků je 11mm, od okrajů 8mm.
Kdysi sem to koupil u Haniho B. Ale nevim, jestli to ma jeste v sortimentu..
OK2ZO Libor/Adamov
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by OK1ALX »

ok2slc wrote:Ahojte,
nevíte někdo kde by se dal sehnat "flexo" dvojitý konektor 3.5 stereo + 2.5 mono jack s kabelem používaný na ručkách Kenwood a pod. ? Rozteč na střed jacků je 11mm, od okrajů 8mm.
da se sehnat napr zde: https://www.argentdata.com/catalog/prod ... ucts_id=70
Libor, OK1ALX
ok2slc
Posts: 115
Joined: Wed 11. Mar 2009 8:44:57
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by ok2slc »

Diky za vsechny tipy, ale vidim to na bastl s tavnou pistoli, ktery je pro me v tuto chvili nejdostupnejsi. Leda ze by se nekdo chystal na objednavku v Argentdata...:).
ok2pll
Posts: 13
Joined: Tue 30. Jun 2009 8:56:15
Contact:

Re: Prodám - koupím - sháním - věnuji

Post by ok2pll »

Prodám nepoužívaný tracker OT+ /sestavený a odzkoušený přímo výrobcem/s dokumentací + GPS modul Kouwel 9883-cena kompletu 1200.-Kč,jednotlivě OT+ 800.-Kč,GPS modul 400.-Kč/pouze poté,co bude prodán OT+/.
Last edited by ok2pll on Sun 11. Apr 2010 8:39:53, edited 1 time in total.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 7 guests