Jen tak - když nevím kam s tím.

OK2JIB
Posts: 29
Joined: Mon 02. Nov 2009 20:31:56
Jméno: Bronek
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK2JIB »

OK1MX wrote:Na BN-BNA byly cirkulátory z PA pro BD34, kdybys potřeboval, můžu poskytnout. Ještě lépe by se asi hodily z BD28, protože mají rovnou na koaxu zátěž.
Ty BD34 a BD28 jsou nějaké komponenty z NMT základnovek? Nokia nebo Ericsson?
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by ok1mx »

OK2JIB wrote:
OK1MX wrote:Na BN-BNA byly cirkulátory z PA pro BD34, kdybys potřeboval, můžu poskytnout. Ještě lépe by se asi hodily z BD28, protože mají rovnou na koaxu zátěž.
Ty BD34 a BD28 jsou nějaké komponenty z NMT základnovek? Nokia nebo Ericsson?
BD34 A BD28 jsou přímo NMT BTS ve kterých se tyto součástky vyskytují. Můžu se podívat po označení jednotek... u BD34 je to tuším uvnitř bloku TPA31 u BD28 z hlavy nevím, ale můžu kouknout do knihy. Jestli na to nespěcháš a pojedeš do Holic, ty cirkulátory kuchu a máš je jako dárek. ;) Jestli spěcháš, s vypětím všech sil to můžu poslat poštou.
OK2JIB
Posts: 29
Joined: Mon 02. Nov 2009 20:31:56
Jméno: Bronek
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK2JIB »

OK1MX wrote:BD34 A BD28 jsou přímo NMT BTS ve kterých se tyto součástky vyskytují. Můžu se podívat po označení jednotek... u BD34 je to tuším uvnitř bloku TPA31 u BD28 z hlavy nevím, ale můžu kouknout do knihy. Jestli na to nespěcháš a pojedeš do Holic, ty cirkulátory kuchu a máš je jako dárek. ;) Jestli spěcháš, s vypětím všech sil to můžu poslat poštou.
Milane díky a samozřejmě to vůbec nespěchá. Do Holic každopádně jako každý rok jedu, pokud budeš moci to vzít s sebou, předem díky a kdyžtak se předtím připomenu. Mimochodem jsem si myslel že podstatná část techniky NMT sítě šla buď do šrotu nebo se to vyexportovalo na dálný východ. Krom antén, které byly na základnovkách ještě několik let.
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by ok1mx »

OK2JIB wrote:
OK1MX wrote:BD34 A BD28 jsou přímo NMT BTS ve kterých se tyto součástky vyskytují. Můžu se podívat po označení jednotek... u BD34 je to tuším uvnitř bloku TPA31 u BD28 z hlavy nevím, ale můžu kouknout do knihy. Jestli na to nespěcháš a pojedeš do Holic, ty cirkulátory kuchu a máš je jako dárek. ;) Jestli spěcháš, s vypětím všech sil to můžu poslat poštou.
Milane díky a samozřejmě to vůbec nespěchá. Do Holic každopádně jako každý rok jedu, pokud budeš moci to vzít s sebou, předem díky a kdyžtak se předtím připomenu. Mimochodem jsem si myslel že podstatná část techniky NMT sítě šla buď do šrotu nebo se to vyexportovalo na dálný východ. Krom antén, které byly na základnovkách ještě několik let.
To máš pravdu, ale sem tam se podařilo něco zachránit před zalitím do asfaltu. Budu rád, když se tak týden před Holicemi připomeneš, případně pojedeš-li do té doby přes Prahu, stav se, sídlím kousek od D1
User avatar
ok2jkd
Posts: 255
Joined: Sat 28. Mar 2009 20:27:11
Location: Ostrava
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by ok2jkd »

Zdravim,

nemate nekdo instalacni CD ke kontroleru RS-RP2C, jedna se mi hlavne o instalacni skrip "dstar_gw-install" resp. cely adresar /ICOM nebo pokud je to nekde mozne stahnout z netu, ale nic jsem nenasel.

Dik 2JKD
ok2ulq
Posts: 24
Joined: Fri 13. Mar 2009 22:38:05
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by ok2ulq »

Ahoj CD mam ale myslim ze tam neni co potrebujes..tento tyden ale k nemu pristup nemam..73 Petr
User avatar
ok2jkd
Posts: 255
Joined: Sat 28. Mar 2009 20:27:11
Location: Ostrava
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by ok2jkd »

ok2ulq wrote:Ahoj CD mam ale myslim ze tam neni co potrebujes..tento tyden ale k nemu pristup nemam..73 Petr
jj, vim ze neni, proto se ptam zde na foru, nicmene uz mam info jak je to kolem OK0DSK. Dik za odpoved.
ok2ulq
Posts: 24
Joined: Fri 13. Mar 2009 22:38:05
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by ok2ulq »

Jasne ... hlavne by mne zaimalo co se stalo ?? Mail snad na me jeste mas . 73 Petr
User avatar
ok2jkd
Posts: 255
Joined: Sat 28. Mar 2009 20:27:11
Location: Ostrava
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by ok2jkd »

ok2ulq wrote:Jasne ... hlavne by mne zaimalo co se stalo ?? Mail snad na me jeste mas . 73 Petr
Mas to v mailu.
OK2SLU
Posts: 5
Joined: Sat 07. Mar 2009 18:06:30
Jméno: Martin
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK2SLU »

Je to tu všechno nějaké tajemné. Můžete odtajnit jak to vypadá se zapojení OK0DSK do sítě gateways D-STAR převaděčů?
To CD by mě taky zajímalo, kdyby se dalo někde nahlédnout na jeho obsah. Trochu se šťourám ve VoIP technologii a chtěl jsem se podívat jestli bych nemohl něčím pomoci.Chtěl jsem si zkusit naistalovat ten ICOM gateway server do virtuálu.
Díky
Martin OK2SLU
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests