schuzka

Fórum určené zejména těm, kteří se mají zájem aktivně podílet a přiložit ruku k dílu. (vývoj, provoz, výroba...)
OK1COM
Posts: 306
Joined: Sun 08. Mar 2009 3:06:31
Location: Praha-Strašnice
Contact:

Re: schuzka

Post by OK1COM »

Ja se schuzky taky rad zucastnim a rad se aktivne zapojim do tohoto projektu dle svych moznosti a schopnosti.
User avatar
ok2vop
Posts: 85
Joined: Fri 03. Apr 2009 21:53:44
Contact:

Re: schuzka

Post by ok2vop »

Ahoj,

zkuste to krapet konkretizovat, neco tu nadhodit... zatim je to velke nadseni, ale nad prilis dobre zasobenou spizirnou... co se z toho ma uvarit... (kdyz jde uvarit uplne vsechno)?
OK2VOP Petr / Brno - Kohoutovice, cosysop APRS digi OK2VOP-1
OK1LOL
Administrátor

Re: schuzka

Post by OK1LOL »

Tak nezacneme mluvit o miste kde by se mela schuzka konat? Osobne je mi jedno kde to bude, ale myslim ze by fakt nebylo od veci mit na miste alespon jednoho hasice.
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: schuzka

Post by ok1mx »

Jsem pro, co se týká místa, záleží na tom, jaká bude preference dopravy, jestli spíš auto, nebo vlak a v jakém formátu se to uskuteční. (jestli 2 hodiny, půlden, od rána-do večera, celý víkend...) Jako takový kompromis bych viděl dopoledne se srazit a v podvečer to rozpustit. Z tohoto pohledu asi nebude jiné volby než sobota. V případě zájmu můžu něco tady na pardubicku zajistit. Pakliže to bude v Jihlavě, také nemám nic proti.
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: schuzka

Post by OK1ALX »

Jsem take pro neco podniknout.

Pokud se rozhodneme pro pardubicko, mohu dohodnout a tim i nabizim (nevnucuji) moznost sejit se v Holicich u nas "na kopci". Mame tam "spolecenskou" mistnost, kde bychom se mohli v rozumenm poctu cca 10ti - 15ti lidi vejit.
Na obed se da zajet kamkoliv do mesta, coz je hned kousek. Vetsina to stejne uz zna :)

Ale take je mi v podstate jedno kde, rozhodne bych preferoval od rana do vecera, at je na vse cas :)
Libor, OK1ALX
OK1LOL
Administrátor

Re: schuzka

Post by OK1LOL »

Kdyz jsem videl jak se rozjela nenapadna debata v Holicich, tak bych to videl minimalne od rana do vecera :D Vase vysilaci stredisko je fakt bombasticky, takze hlasuji pro ;)
OK2ZDL
Posts: 51
Joined: Sun 29. Mar 2009 11:30:42
Location: Jihlava
Contact:

Re: schuzka

Post by OK2ZDL »

OK1MX wrote:Jsem pro, co se týká místa, záleží na tom, jaká bude preference dopravy, jestli spíš auto, nebo vlak a v jakém formátu se to uskuteční. (jestli 2 hodiny, půlden, od rána-do večera, celý víkend...) Jako takový kompromis bych viděl dopoledne se srazit a v podvečer to rozpustit. Z tohoto pohledu asi nebude jiné volby než sobota. V případě zájmu můžu něco tady na pardubicku zajistit. Pakliže to bude v Jihlavě, také nemám nic proti.
V Jihlavě mohu zajistit učebnu na naší hasičárně, ale nevím jak moc to bude praktické.
OK1LOL
Administrátor

Re: schuzka

Post by OK1LOL »

Takze tu mame tri soboty v Rijnu kdy by se mohla konat schuzka 10, 17 a 31.10 (24.10 je CQ WW SSB CONTEST) Bylo by fajn kdyby jste se vyjadrili k datu a mistu konani. Mista konani mame k dispozici tri MX - Pardubice, ALX - vysilaci misto OK1KHL a OK2ZDL - hasicarna Jihlava. Asi by bylo pekne mit k dispozici tabuli na kresleni nebo projektor s MXovym plackonotebookem :)

Ja bych byl za 17.10 v OK1KHL
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: schuzka

Post by ok1mx »

Projektor a NTB zajistím, z mého pohledu je termín vyhovující.
M.
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: schuzka

Post by OK1ALX »

Tak jak? Bylo fajn se domluvit na terminu, ktery vsem kdo projevili zajem bude vyhovovat a take na miste, predpokladam ze ve vsech trech pripadech je potreba to predem domluvit a na to je zapotreba vedet kdy a kde :)
Muzeme tedy termin 17.10. povazovat za pevny?
Libor, OK1ALX
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest