AGWUIdigi

Fórum sysopů, výstavba, konfigurace a nastavení DIGI
User avatar
OK1MJO
Posts: 383
Joined: Sun 10. May 2009 23:05:17
Location: JO60SH
Contact:

Re: AGWUIdigi

Post by OK1MJO »

Ahoj, diky za vysvetleni.
Ma situace.
Jsem v nemeckem (Sasko) pohranici, nemecke DIGIny/IGATE napojena Foxka do anteny prevadec OK0BEZ spise brala nekolik nemeckych DIGIn nez ceske "DX" DIGIny.
Tudiz budu potrebovat nastavit urcite specifikum pro OK1OEM-1, protoze mi nemci psali, ze kdyz mi to jelo v test rezimu, tak me krasne brali (jizda z Chemnitzu do Chomutova ci do Prahy ... R7).

Co se tyce vyberu do meho PC jestli AGWUIdigi nebo UI-View32, tak doted mi bezi ten UI-View32 celkem bez problemu (zavady jsem vcera opravil). Muj nejvetsi problem je, ze mam Win98SE a PC-AT P1-233MHz MMX, 48MB RAM, 1GB HD a 2 COMy (jednicka je zabrana mysi, protoze PC jeste nema PS/2).

Takze ted resim dilema...co za vhodny soft, aby to tenhle PC pobral. Prechod na Linux by se mi libil, bohuzel Echolink v sysop rezimu neni :( .

Navic mam ted na dilne PC otevrenej a zjistil jsem, ze mam vadny ISA radic COMu3 (http://www.ok1mjo.com/all/ostatni/prsof ... io_v11.pdf).
Tudiz bud sezenu (ci nekdo daruje, invalidni duchod nemam tak vysokej) PCI COM radic pro 2 seriovky s ovladaci pod W95/98 nebo se rozjedu do Klatov k Pajovi 1PJV pro Geode (P3-cca700MHz, 128MB RAM, AT, 2x PS/2, 2x COM.... mys a klavesnice na PS/2 a COMy jsou volne pro Echolink a APRS a navic je ovladac desky pro W98) .... ted si nevzpomenu na Pajuv odkaz na tu Geode na www.cbradio.cz.
Ta Geoda ma jeste jinou vyhodu, ja mensi nez casa co mam na ten pocitac.
Tak uvidim co bude.

Martin
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests