součástky, osazení, oživení

ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by ok1mx »

ok2jkd wrote:
ok2ila wrote:
ok2jkd wrote:Gratuluji :), konecne budu klidne spat. Kdo zvladl FoxDigi zvladne uz asi vsecko :D.
Něco na tom bude! :-D Zlaté zařízení s HW modemy, za jednoduchost se platí...
No, ono treba takovy opentrack taky neni zrovna zadna HW vec a jak ho vsichni chvali :)
Nojo, ale mam pocit ze opentrack nema prijmac... coz je prave ta cast, ktera je kamenem urazu.
User avatar
ok2jkd
Posts: 255
Joined: Sat 28. Mar 2009 20:27:11
Location: Ostrava
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by ok2jkd »

OK1MX wrote: Nojo, ale mam pocit ze opentrack nema prijmac... coz je prave ta cast, ktera je kamenem urazu.
Prijimacem mas na mysli tcm3105/mx614? :)
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by ok1mx »

sorry, uz se mi to ty názvy nějak motaj... měl jsem na mysli OpenTracker 1, který byl jen čistý tracker..
OK2ZO
Posts: 486
Joined: Sun 08. Mar 2009 18:27:54
Location: Adamov
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by OK2ZO »

OK1MX wrote:sorry, uz se mi to ty názvy nějak motaj... měl jsem na mysli OpenTracker 1, který byl jen čistý tracker..
Milane, mylis se! OT+ umi prave i prijimat, dokonce je schopen v rezimu trackeru posilat zpet to GPS prijimace objekty.. Pokud se flashne FW na KISS tak funguje jako normalni TNC v KISS modu, takze se da pouzit treba i k APRS4R..
OK2ZO Libor/Adamov
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by ok1mx »

OK2ZO wrote:
OK1MX wrote:sorry, uz se mi to ty názvy nějak motaj... měl jsem na mysli OpenTracker 1, který byl jen čistý tracker..
Milane, mylis se! OT+ umi prave i prijimat, dokonce je schopen v rezimu trackeru posilat zpet to GPS prijimace objekty.. Pokud se flashne FW na KISS tak funguje jako normalni TNC v KISS modu, takze se da pouzit treba i k APRS4R..
Já jsem nepsal nic o OT+, ale o OpenTracker 1. I v manuálu se píše:

The OpenTracker cannot decode incoming packet data. Instead, it watches for audio energy (voice, data, or static) to avoid transmitting over other stations. The sensitivity of the energy detect is determined by the trimpot labeled ‘RX’.

( http://www.argentdata.com/support/opent ... manual.pdf )
OK2ZO
Posts: 486
Joined: Sun 08. Mar 2009 18:27:54
Location: Adamov
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by OK2ZO »

OK1MX wrote:
OK2ZO wrote:
OK1MX wrote:sorry, uz se mi to ty názvy nějak motaj... měl jsem na mysli OpenTracker 1, který byl jen čistý tracker..
Milane, mylis se! OT+ umi prave i prijimat, dokonce je schopen v rezimu trackeru posilat zpet to GPS prijimace objekty.. Pokud se flashne FW na KISS tak funguje jako normalni TNC v KISS modu, takze se da pouzit treba i k APRS4R..
Já jsem nepsal nic o OT+, ale o OpenTracker 1. I v manuálu se píše:

The OpenTracker cannot decode incoming packet data. Instead, it watches for audio energy (voice, data, or static) to avoid transmitting over other stations. The sensitivity of the energy detect is determined by the trimpot labeled ‘RX’.

( http://www.argentdata.com/support/opent ... manual.pdf )
OT1x uz je davno discontinued product.. Myslel jsem, ze mas na mysli OT1+, o nemz se nejvice mluvi.. Ani nevim, ze by nekdo tu OT1 mel?
OK2ZO Libor/Adamov
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by ok1mx »

Já jsem ho právě před nějakou dobou měl. (než jsem ho někde ztratil :cry: )
ok1tec
Posts: 68
Joined: Mon 09. Mar 2009 11:35:49
Location: Liberec
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by ok1tec »

Zdravim.
Mam nekolik dotazu k Foxdigi.
Taky se Vam stava ze po zapnuti v konfiguraci obcas chybi jiz drive vyplnena data ?
Ta moje bestie zapomina obcas mycall a unproto. I kdyz to predtim zapisu (Perm).
Nekdy se sekne....
Kvalita tistaku me taky vycvicila (mustky na zem)...
A tez ji nemuzu donutit aby vysilala s GPS v aute. Teda pokud to umi.
Data z GPS do ni lezou... V GPS rezimu i neco vali na pin 3 konektoru pro PC/GPS.

Diky za info.
User avatar
ok2jkd
Posts: 255
Joined: Sat 28. Mar 2009 20:27:11
Location: Ostrava
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by ok2jkd »

ok1tec wrote:Zdravim.
Mam nekolik dotazu k Foxdigi.
Taky se Vam stava ze po zapnuti v konfiguraci obcas chybi jiz drive vyplnena data ?
Ta moje bestie zapomina obcas mycall a unproto. I kdyz to predtim zapisu (Perm).
Nekdy se sekne....
Kvalita tistaku me taky vycvicila (mustky na zem)...
A tez ji nemuzu donutit aby vysilala s GPS v aute. Teda pokud to umi.
Data z GPS do ni lezou... V GPS rezimu i neco vali na pin 3 konektoru pro PC/GPS.

Diky za info.
Podobny problem se mi taky uz stal ale to bylo v souvislosti s pripojenym comportem s PC a pak restartu toho PC. Konkretne se jednalo o wrap, ten je totiz pri bootovani v "konzolovem stavu" a hrne do comportu text ktery se jinak na beznych PC s grafickou kartou zobrazuje na monitoru. Fox asi na to zareagoval tak, ze se mu rozhodila konfigurace a take se jednalo o mycall a unproto. Je mozne, ze pokud tam mas pripojenou GPS muze to udelat podobny problem.
OK2ZO
Posts: 486
Joined: Sun 08. Mar 2009 18:27:54
Location: Adamov
Contact:

Re: součástky, osazení, oživení

Post by OK2ZO »

Nekdy se u PICu stava, ze vnitrni flash je nejaka spatna a pak to zapomina.. Petr VOP takhle bojuje se starym TinyTrakem..
OK2ZO Libor/Adamov
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests