schuzka

Fórum určené zejména těm, kteří se mají zájem aktivně podílet a přiložit ruku k dílu. (vývoj, provoz, výroba...)
OK1LOL
Administrátor

schuzka

Post by OK1LOL »

Vcera odpoledne jsme se nahodou potkali s Honzou OK1COM a zacali rozebirat problematiku IZS. Po hodine a pul sezeni v aute a vymysleni vseho mozneho jsme se shodli, ze by to chtelo schuzku vsech nadsencu idealne i se zastupci SDH. Cilem je predejit vymysleni necoho uz vymysleneho, nebo pro hasice nepotrebneho. Idealni misto mi prijde Jihlava a okoli. Je to pro vsechny tak nak na pul cesty (teda krome Ostravaku).
OK2ZDL
Posts: 51
Joined: Sun 29. Mar 2009 11:30:42
Location: Jihlava
Contact:

Re: schuzka

Post by OK2ZDL »

Jihlavu schvaluji :-) konečně to tady trochu ožije, až se domluvíme, tak tady něco někde zamluvím.
OK2ZO
Posts: 486
Joined: Sun 08. Mar 2009 18:27:54
Location: Adamov
Contact:

Re: schuzka

Post by OK2ZO »

V Jihlave jsme zakladali TRASA, tak doufam, ze to nedopadne stejne :-)
OK2ZO Libor/Adamov
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: schuzka

Post by ok1mx »

V podstatě nemám nic proti tomu, ale nejprve bych nechal trošku usadit prach a počkal zda se nepřihlásí další potencionální zájemci o tento projekt, případně ještě udělat malinko osvětu mezi lidem amatérským. Věřím tomu, že je spousta těch, kteří jsou amatéři, jsou u SDH případně by se rádi na takovéto věci podíleli, ale neznají APRS, prezentaci neviděli a netuší, že něco takového vzniká. Ono se to netýká jen těch co budou v SDH a dělat tu "výkonnou" část, ale je potřeba i HW vývojáře, guru přes SW, bastlíře a nakonec i ty, kteří by uměli vyvinuté věci vyrobit ve větším počtu kusů.

(víte od kolika lidí jsem dostal držkovou, proč jsme je nepozvali schůzku v Praze v březnu? :( Ani jsem v té době nerušil, že existují... :lol: )
ok2xdu
Posts: 151
Joined: Fri 06. Mar 2009 20:28:21
Location: Ondratice, JN89MI
Contact:

Re: schuzka

Post by ok2xdu »

Schuzka neni spatnej napad. I ta Jihlava by mi sedela. Souhlasim s Milanem, ze by to chtelo usadit prach.
Jirka
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: schuzka

Post by ok1mx »

Nemám tedy nic proti Jihlavě, jako alternativu nabízím Pardubice, nebo přímo Choltice, není problém na místním zámku zajistit zdarma velký sál, oproti Jihlavě to má výhodu že kousek odtud vede dálnice z Prahy ale hlavně prndolínová trať. Nvnucuju, nepřemlouvám... nabízím.
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: schuzka

Post by OK1ALX »

Hlasuji "PRO" pro schuzku, pardubice, resp. Choltice se mi zamlouvaji vice, ale do Jihlavy take zadny problem ;)
Libor, OK1ALX
ok2ila
Posts: 218
Joined: Tue 17. Mar 2009 14:28:02
Location: JN89WW
Contact:

Re: schuzka

Post by ok2ila »

Myslím, že Pardubice/Choltice jsou příjemnější i pro nás Moraváky a Slezany. Jsem ale rovněž pro usazení prachu...
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: schuzka

Post by ok1mx »

Aby nedošlo k nedorozumění, nezaměňovat "usazení prachu" s "vyčichnutím", měl jsem na mysli tak cca. měsíc, t.j. že by se schůzka konala třeba v průběhu října.
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: schuzka

Post by OK1ALX »

v tom pripade je tak akorat cas zacit planovat :)
Libor, OK1ALX
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests