Forum - možnosti dalšího využití

Objevíte-li na webu nebo v konferenci nějakou chybu, případně bude-li Vám něco chybět, sem s tím.

Jaký máte názor na možnost rozšíření oblatí na tomto fóru?

Ponechat pouze v současné podobě pouze pro APRS.
1
5%
Považuji za užitečné, aby zde byly i jiné amatérské oblasti (Echolink, převaděče, majáky, D-star, ATV....)
19
90%
Je mi to jedno
1
5%
 
Total votes: 21
ok2slc
Posts: 115
Joined: Wed 11. Mar 2009 8:44:57
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by ok2slc »

Ano, díky doufám, ze takto to bude přehlednější i když tam bude množství témat na daný HW.
ok1wcf
Posts: 1
Joined: Sun 05. Apr 2009 13:19:00
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by ok1wcf »

Zdravím,

zavítal jsem na fórum a udělal si registraci v domění, že zde najdu něco pro mě "užitečného".
Bohužel v této chvíli jsou zde jen věci okolo APRS a to mě nezajímá a jde úplně mimo mě.
Uvítal bych na fóru i nějaké informace ohledně provozu na krátkých vlnách, např. provoz, závody, zkušennosti s trxy atd.
Možností je myslím spousta.
Pokud někdo k tomu něco máte, sem s tím.

VY 73 Martin OK1WCF
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by ok1mx »

Řekni jaké další fóum mám založit, jak se má jemnovat a učiním tak. To že vzniklo a a úspěšně žije fórum ohledně APRS ja dáno tím, že že bylo první a hlavně že se tam podařilo nakumulovat rozumné lidi, kteří o věc mají zájem a jsou ochotni nejen se zaregistrovat a čekat co spadne z nebe, ale také se podělit o svoje KNOW-HOW vědomosti a zkušenosti. Promiň, neber si to osobně, ale přijít s tím, že ses teda zaregistoval, ale nic pro tebe tu není ať se tedy polepšíme a šup s tím k Tobě není optimální začátek.... ;)

Ale opravdu vážně, řekni jaké téma myslíš že je zajímavé, obratem takové fórum (případně včetně subfór) udělám a diskuse může začít třeba tím, že hodíš do placu první dotaz. Nechci postupovat tak, že budu preventivně jako králíky z klobouku vytvářet desítky fór, která budou zet prázdnotou, protože všichni budou jen čekat, až tam někdo něco napíše.
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by ok1mx »

OK1MX wrote:Řekni jaké další fóum mám založit, jak se má jemnovat a učiním tak. To že vzniklo a a úspěšně žije fórum ohledně APRS ja dáno tím, že že bylo první a hlavně že se tam podařilo nakumulovat rozumné lidi, kteří o věc mají zájem a jsou ochotni nejen se zaregistrovat a čekat co spadne z nebe, ale také se podělit o svoje KNOW-HOW vědomosti a zkušenosti. Promiň, neber si to osobně, ale přijít s tím, že ses teda zaregistoval, ale nic pro tebe tu není ať se tedy polepšíme a šup s tím k Tobě není optimální začátek.... ;)

Ale opravdu vážně, řekni jaké téma myslíš že je zajímavé, obratem takové fórum (případně včetně subfór) udělám a diskuse může začít třeba tím, že hodíš do placu první dotaz. Nechci postupovat tak, že budu preventivně jako králíky z klobouku vytvářet desítky fór, která budou zet prázdnotou, protože všichni budou jen čekat, až tam někdo něco napíše.
Tak se mi to přes noc trochu rozleželo, omlouvám se za trochu příkrý předchozí příspěvek. Založil jsem tedy dle Tvého námětu další fóra, uvidíme, jak se to chytne. Ale jak jsem již psal, záleží to především na uživatelích do jaké míry budou sdílní a budou se chtít podělit o vlastní zkušenosti a nápady. Nikoho nezle k ničemu nutit, nicméně bych byl moc rád, kdyby se obnovil takový ten radioamatérský duch, který už pomalu vyprchává, t.j. podělit se o zkušenosti s ostatními a ne jen si hrát na vlastním písečku.
OK1LOL
Administrátor

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by OK1LOL »

Asi by Milane stalo zato udelat subforum FOXDIGI mam takovej pocit, ze se to brzo zacne resit :) A mozna bych procistil prispevky ktere resily hromadnou objednavku.
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by ok1mx »

OK1LOL wrote:Asi by Milane stalo zato udelat subforum FOXDIGI mam takovej pocit, ze se to brzo zacne resit :) A mozna bych procistil prispevky ktere resily hromadnou objednavku.
Ok, pro FOXDIGI jsem udělal vlastní subfórum, příspěvky ohledně nákupu pohubím tak za týden, kdyby náhodou ještě někdo něco hledal.
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by OK1ALX »

Diskuznimu foru byla pridana podpora RSS. ;)
Libor, OK1ALX
ok2uec
Posts: 100
Joined: Mon 24. May 2010 23:18:21
Jméno: Martin
Location: Inferno ->JN89OD
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by ok2uec »

OK1ALX wrote:Diskuznimu foru byla pridana podpora RSS. ;)
Teď jsi mi připoměl, s tím RSS...

u aprs.cz sice RSS kanál je, ale má v hlavičce nekompatibilní řádky, a proto polovina Rss čteček tohle odpálkujou.

A hodilo by se u hamradio.cz tady nějaký RSS kanálek :-) ať máme co číst :)

Jinak dobrá práce :-) ....
Nikdy nemůžete vyhrát hádku s blbcem, nejdřív vás stáhne na svoji úroveň a pak ubije zkušenostmi.
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by OK1ALX »

ok2uec wrote:
OK1ALX wrote:Diskuznimu foru byla pridana podpora RSS. ;)
Teď jsi mi připoměl, s tím RSS...

u aprs.cz sice RSS kanál je, ale má v hlavičce nekompatibilní řádky, a proto polovina Rss čteček tohle odpálkujou.

A hodilo by se u hamradio.cz tady nějaký RSS kanálek :-) ať máme co číst :)

Jinak dobrá práce :-) ....
ja se podivam co by se na aprs.cz s tim rss kanalem dalo udelat, pripadne az v novejsi verzi ... ;)
Libor, OK1ALX
ok2uec
Posts: 100
Joined: Mon 24. May 2010 23:18:21
Jméno: Martin
Location: Inferno ->JN89OD
Contact:

Re: Forum - možnosti dalšího využití

Post by ok2uec »

OK1ALX wrote:
ok2uec wrote:
OK1ALX wrote:Diskuznimu foru byla pridana podpora RSS. ;)
Teď jsi mi připoměl, s tím RSS...

u aprs.cz sice RSS kanál je, ale má v hlavičce nekompatibilní řádky, a proto polovina Rss čteček tohle odpálkujou.

A hodilo by se u hamradio.cz tady nějaký RSS kanálek :-) ať máme co číst :)

Jinak dobrá práce :-) ....
ja se podivam co by se na aprs.cz s tim rss kanalem dalo udelat, pripadne az v novejsi verzi ... ;)
Díky ;-)
Nikdy nemůžete vyhrát hádku s blbcem, nejdřív vás stáhne na svoji úroveň a pak ubije zkušenostmi.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests