Zkrácene volby & Logické volby

ok2uec
Posts: 100
Joined: Mon 24. May 2010 23:18:21
Jméno: Martin
Location: Inferno ->JN89OD
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok2uec »

Chlapy, nelite to pivo s okna! :-D


vy dva dohodněte se :D

bud v systému dodělám jednu kolonku, s datumem, takže to prostě bude posuzovat podle práva prvního, nebo to bude tak, že se to pokaždé změní :D

ale už dlouho se neozval OK1MJO :D ten by to rozsoudil :D


ale já bych souhlasil s OK1MX, ale zas je zažito OK0BAB takže souhlasím s OK1LPD ..
Nikdy nemůžete vyhrát hádku s blbcem, nejdřív vás stáhne na svoji úroveň a pak ubije zkušenostmi.
ok1lpd
Posts: 110
Joined: Wed 18. Mar 2009 14:04:12
Location: Černošice-JN79DW
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok1lpd »

My máme nastaveno dle sedmého řádku :D :


Re: Zkrácené volby
od OK1MX » pát 29. kvě 2009 17:38:52

Ale no tak Martine... na předchozí stránce jsem pricip popsal, stačí Ti online seznam aktivních Echolinků a mobilní telefon a můžeš to rovnou do SW namlátit... je to na 3 minuty.... ale že seš to ty...
OK0BAB 222
OK0BBF 223
OK0BCA - tohle už nezadávejte, Echolink na BCA bude zrušen a přestěhuje se na OK0BN což bude 26
OK0BEZ 239
OK0BHD 243
OK0BH 24
OK0BNH 264
OK0BZ 29
OK0NHZ 643
OK0OZL 695
OK0X 9 (nebo raději 999 hoši si přidělili značku bez koordinace tak že holt budou mimo systém)
OK1FQT 378
OK1OGA 642
(jak jsem psal již minule, zastávám názor, že by se měla používat klávesnice mobilu, má ho v kapse každý a DTMF dialery jsou stejné... . Některé HAM TRX mají písmenka pod číslama také, ale mají jinak yz... tak aby to někoho nezmátlo) Fajnšmekři, kterým to půjde proti srsti můžou (doufám, že to SW umí) dát obě varianty...
OK0BZ 29 a 21
OK0OZL 295 a 215
OK0BEZ 239 a 231
OK0NHZ 649 a 641
Pak by mělo být jedno, jestli člověk použije systém "mobil" nebo systém "Kenwood"
ok2uec
Posts: 100
Joined: Mon 24. May 2010 23:18:21
Jméno: Martin
Location: Inferno ->JN89OD
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok2uec »

ok1lpd wrote:My máme nastaveno dle sedmého řádku :D :


Re: Zkrácené volby
od OK1MX » pát 29. kvě 2009 17:38:52

Ale no tak Martine... na předchozí stránce jsem pricip popsal, stačí Ti online seznam aktivních Echolinků a mobilní telefon a můžeš to rovnou do SW namlátit... je to na 3 minuty.... ale že seš to ty...
OK0BAB 222
OK0BBF 223
OK0BCA - tohle už nezadávejte, Echolink na BCA bude zrušen a přestěhuje se na OK0BN což bude 26
OK0BEZ 239
OK0BHD 243
OK0BH 24
OK0BNH 264
OK0BZ 29
OK0NHZ 643
OK0OZL 695
OK0X 9 (nebo raději 999 hoši si přidělili značku bez koordinace tak že holt budou mimo systém)
OK1FQT 378
OK1OGA 642
(jak jsem psal již minule, zastávám názor, že by se měla používat klávesnice mobilu, má ho v kapse každý a DTMF dialery jsou stejné... . Některé HAM TRX mají písmenka pod číslama také, ale mají jinak yz... tak aby to někoho nezmátlo) Fajnšmekři, kterým to půjde proti srsti můžou (doufám, že to SW umí) dát obě varianty...
OK0BZ 29 a 21
OK0OZL 295 a 215
OK0BEZ 239 a 231
OK0NHZ 649 a 641
Pak by mělo být jedno, jestli člověk použije systém "mobil" nebo systém "Kenwood"
na toto říkáš co ?

http://www.prevadece.smoce.net/plugin/ ... zkr_volby/

toto je některá s tabulek naházená s druhého vlákna do db , takže toto je ruční práce a né práce scriptu .. :-)
Nikdy nemůžete vyhrát hádku s blbcem, nejdřív vás stáhne na svoji úroveň a pak ubije zkušenostmi.
User avatar
OK1ALX
Posts: 558
Joined: Mon 09. Mar 2009 15:50:19
Jméno: Libor
Location: Hostovlice, JN79RU
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by OK1ALX »

Panove, jenom jestli z toho nedelate zbytecnou kovbojku.

Napriklad:
OK0BZR Vysoké u Žďáru nad Sázavou 496171 297 A229999777
to uz mi prijde trochu moc ulítlé, jestli ono nebude jednodussi si ulozit nejpouzivanejsi cisla do radia (nekolik jich to uz dnes umi), anebo si proste vytisknu seznam na kus papiru a dam si ho u rucky pod baterku, u mobilky nekam do kastliku a doma to neresim, tam ma dnes kazdy internet ....

Existuje jeste dalsi moznost a tou je treba program pro ty, co maji telefon s Androidem a mobilni internet:
https://market.android.com/details?id=c ... LinkFinder
Libor, OK1ALX
ok1lpd
Posts: 110
Joined: Wed 18. Mar 2009 14:04:12
Location: Černošice-JN79DW
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok1lpd »

Buď neumím vysvětlit, nebo nevím...BCA 2222 ne?
V mém předchozím příspěvku šlo pouze o ten uváděný řádek.......
ok2uec
Posts: 100
Joined: Mon 24. May 2010 23:18:21
Jméno: Martin
Location: Inferno ->JN89OD
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok2uec »

OK1ALX wrote:Panove, jenom jestli z toho nedelate zbytecnou kovbojku.

Napriklad:
OK0BZR Vysoké u Žďáru nad Sázavou 496171 297 A229999777
to uz mi prijde trochu moc ulítlé, jestli ono nebude jednodussi si ulozit nejpouzivanejsi cisla do radia (nekolik jich to uz dnes umi), anebo si proste vytisknu seznam na kus papiru a dam si ho u rucky pod baterku, u mobilky nekam do kastliku a doma to neresim, tam ma dnes kazdy internet ....

Existuje jeste dalsi moznost a tou je treba program pro ty, co maji telefon s Androidem a mobilni internet:
https://market.android.com/details?id=c ... LinkFinder
no joo :D co dodat :D ....

ale víš jak když je nápad :-D ...stejně to skončí tak, že to nikdo nepoužíje:)
Nikdy nemůžete vyhrát hádku s blbcem, nejdřív vás stáhne na svoji úroveň a pak ubije zkušenostmi.
ok1lpd
Posts: 110
Joined: Wed 18. Mar 2009 14:04:12
Location: Černošice-JN79DW
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok1lpd »

ok2uec wrote: na toto říkáš co ?

http://www.prevadece.smoce.net/plugin/ ... zkr_volby/

toto je některá s tabulek naházená s druhého vlákna do db , takže toto je ruční práce a né práce scriptu .. :-)
[/quote]

.....a stejně tam nemáš fšechno :D
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok1mx »

ok1lpd wrote:
ok2uec wrote: na toto říkáš co ?

http://www.prevadece.smoce.net/plugin/ ... zkr_volby/

toto je některá s tabulek naházená s druhého vlákna do db , takže toto je ruční práce a né práce scriptu .. :-)
.....a stejně tam nemáš fšechno :D[/quote]

Když tam nemá všechno, tak řekni co tam chybí a co je špatně. Nicméně co se BCA týče, tak musíš také jít s dobou. to Re: co jsi posílal které máte na BNH je z poloviny roku 2009. Od té doby se toho dost změnilo, např i to, že BCA je zpět QRV s #77355 (už několik let).
ok2uec
Posts: 100
Joined: Mon 24. May 2010 23:18:21
Jméno: Martin
Location: Inferno ->JN89OD
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok2uec »

OK1MX wrote:
ok1lpd wrote:
ok2uec wrote: na toto říkáš co ?

http://www.prevadece.smoce.net/plugin/ ... zkr_volby/

toto je některá s tabulek naházená s druhého vlákna do db , takže toto je ruční práce a né práce scriptu .. :-)
.....a stejně tam nemáš fšechno :D
Když tam nemá všechno, tak řekni co tam chybí a co je špatně. Nicméně co se BCA týče, tak musíš také jít s dobou. to Re: co jsi posílal které máte na BNH je z poloviny roku 2009. Od té doby se toho dost změnilo, např i to, že BCA je zpět QRV s #77355 (už několik let).[/quote]

Dohodně te se :D já počkám, až tto vyřešíte udělám to :) .. do té doby jdu dodělat přidávání fotek do galerie na webu s převaděči :D
Nikdy nemůžete vyhrát hádku s blbcem, nejdřív vás stáhne na svoji úroveň a pak ubije zkušenostmi.
ok1lpd
Posts: 110
Joined: Wed 18. Mar 2009 14:04:12
Location: Černošice-JN79DW
Contact:

Re: Zkrácene volby & Logické volby

Post by ok1lpd »

Když to někdo nečte pořádně. Psal jsem, můj první příspěvek, že je třeba napsat do seznamu i L a R co zrovna nejsou online, tedy acc, ok1fqt-l a je toho víc...mě je to jedno, já to píšu stále ručně do 4 echolinků a jednou za čtvrt roku to zaktualizuju, mimo jiné proč je tam tedy okbca jako 2221. Už mě nebaví se opakovat, ať si to každej dělá jak chce. Já se chci jenom držet, na čem jsme se tady před časem nějak shodli.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest