Optika.

Post Reply
ok1udi
Posts: 52
Joined: Fri 10. Jul 2009 16:57:46
Contact:

Optika.

Post by ok1udi »

Zdravím, a loudím - odborníci na optiku - poznáváte tenhle konektor? Chybí mi jeho označení, a všechny informace o jeho protějšku(cích). Dík předm za všechna moudra. B.
Attachments
DSC08439b.jpg
DSC08436b.jpg
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Optika.

Post by ok1mx »

Podle fotky bych to tipoval na SMA905/906 řadu. Je to poměrně stará záležitost. http://cz.farnell.com/amphenol-fiber-op ... dp/2293731
ok1udi
Posts: 52
Joined: Fri 10. Jul 2009 16:57:46
Contact:

Optika.

Post by ok1udi »

Zdravím, nějak mi chybí ke štěstí tenhle adapter pro testování optických LC kabelů "2.5mm to 1.25mm Fiber Optical Adapter for Visual Fault Locator"
Schránka-1.png
Schránka-1.png (31.62 KiB) Viewed 10305 times
Nemáte někdo tuchu na nějaký kontakt, který by mi mohl pomoci (aspoň radou)?? Dík 1UDI.
ok1udi
Posts: 52
Joined: Fri 10. Jul 2009 16:57:46
Contact:

Re: Optika.

Post by ok1udi »

Zdravím, a opět loudím.
Již několik let loudím po různých bazarech, že bych rád tuto knihu - no nějak se nedaří (kniha stárne, a já taky).

"Sítě LAN hardware, instalace a zapojení (James Trulove ; [přeložil Tomáš Znamenáček])"

Zkoušel jsem si ji i vypůjčit z SVK, že ji okopíruji, ale když jsem ji měl v ruce - vzdal jsem to.
Tak-že, asi poslední pokus: Není mezi námi někdo kdo ji má, ale už ji dlouho nepotřebuje (nebo
vůbec, protože ji zdědil a bloudění po knižních bazarech není jeho parketa).
Jenom abych trochu omluvil, že loudím zde. Jde mi o měření na KV anténách jednou osobou (aby byl
současně na dvou místech), vazba mezi stanovišti optickým kabelem cca 200m (aby měřící signál
nelezl po metalickém vedení), pak už jenom strach, že mi to vzdálené stanoviště někdo znárodní,
nebo si namotá na ruku ten zajímavej "drát". Nemusí to být snaha něco scizit, stačí návštěva
majitele nouzové letištní plochy, který se přijde podívat na toho "cvoka" s vnoučaty, co tam ten
cvok dělá. No vykecal jsem se - ve čtvrtek by mi měli přivézt těch 200m optiky, tak jsem ožil.

Jo ještě kontakt: buď tady, nebo sms na 602366550 -ozvu se zpět (hovory z mě neznámých čísel
neberu).
Image
Attachments
Schránka-1.jpg
Schránka-1.jpg (8.03 KiB) Viewed 9476 times
ok1udi
Posts: 52
Joined: Fri 10. Jul 2009 16:57:46
Contact:

Re: Optika.

Post by ok1udi »

No vyplatí se vydržet hihi, už ji mám z druhé ruky, a je jako nová, holt si původní majitel pilně čítal.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest