Jen tak - když nevím kam s tím.

ok2bkr
Posts: 53
Joined: Fri 03. Apr 2009 10:01:00
Location: Brno
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by ok2bkr »

ok1udi wrote:Už asi čtvrtý rok provokuju na BENu objednávkou brožurek:
Komunikace mikrokontroléru s okolím 1 (Kód: 120921) http://shop.ben.cz/cz/120921-komunikace ... lim-1.aspx
Komunikace mikrokontroléru s okolím 2 (Kód: 120983) http://shop.ben.cz/cz/120983-komunikace ... lim-2.aspx

A oni mne pravidelně uklidňují odpovědí:
"Dobrý den,
děkujeme za Vaši objednávku, bohužel ani jeden z titulů již nemáme skladem.
O případném dotisku Vás budeme informovat."

Jenže já stárnu a stárnu, a čím dál tím méně chápu a chápu (a co teprve moje paměť).
Najde se někdo soucitný kdo půjčí? Slibuji, že je při skenování nerozeberu na jednotlivé listy.
Dík 73 B.
První díl mám. Budeš na D* setkání?
Jirka / Brno
OK1LOL
Administrátor

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK1LOL »

Radioamaterske setkani Tatry 2013 se kona 15-17.11 2013. Dle zakulisnich informaci by tam mela byt i prednaska na tema dstar :-) Vice info zde: http://tatry.szr.sk
OK9ATD
Posts: 25
Joined: Sat 06. Apr 2013 11:41:56
Jméno: Honza
Location: Praha
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK9ATD »

Ahoj, dík za články v A radiu. V 9 sice nic moc (pro mne :? ), ale 10 již nějaký přínos má :) . Ještě stručný český návod na ICE80D a spokojenost by byla na 100%. Hezký den přeje Honza - OK9ATD, 73.
OK1LOL
Administrátor

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK1LOL »

OK9ATD wrote:Ahoj, dík za články v A radiu. V 9 sice nic moc (pro mne :? ), ale 10 již nějaký přínos má :) . Ještě stručný český návod na ICE80D a spokojenost by byla na 100%. Hezký den přeje Honza - OK9ATD, 73.
Tak doraz o vikendu na hory a muzeme prozkoumat co te trapi.
OK9ATD
Posts: 25
Joined: Sat 06. Apr 2013 11:41:56
Jméno: Honza
Location: Praha
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK9ATD »

Ahoj, na horách :P (tedy spíše kopcích) sice budu, ale na jiných, kvůli FM poháru. Do Krkonoš se nechystám, nevýhodný lokátorový čtverec. S pomocí čísla 10 se snad povede i nějaké to vlastní nastavení. :shock: Honza OK9ATD, 73, ať se Vám v těch Kerkonoších vše podaří a počasí vydaří k úplné spokojenosti.
OK1LOL
Administrátor

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK1LOL »

OK9ATD wrote:Ahoj, na horách :P (tedy spíše kopcích) sice budu, ale na jiných, kvůli FM poháru. Do Krkonoš se nechystám, nevýhodný lokátorový čtverec. S pomocí čísla 10 se snad povede i nějaké to vlastní nastavení. :shock: Honza OK9ATD, 73, ať se Vám v těch Kerkonoších vše podaří a počasí vydaří k úplné spokojenosti.
Tak to pochybuju :-) Uvidis sam.
OK9ATD
Posts: 25
Joined: Sat 06. Apr 2013 11:41:56
Jméno: Honza
Location: Praha
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK9ATD »

Máš pravdu, AR je k ničemu pro mne. Věnuji č. 9 a 10 PE AR komukoliv kdo si to někde v Praze převezme. :evil: :cry: :( ;) :|
OK1LOL
Administrátor

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK1LOL »

OK9ATD wrote:Máš pravdu, AR je k ničemu pro mne. Věnuji č. 9 a 10 PE AR komukoliv kdo si to někde v Praze převezme. :evil: :cry: :( ;) :|
Doufam ze jsi to pochopil tak, ze tam budu psat o vecech, ktere se netykaji toho co te trapi. V AR cislo 11 bude povidani o callsign routing a call connection service.
OK9ATD
Posts: 25
Joined: Sat 06. Apr 2013 11:41:56
Jméno: Honza
Location: Praha
Contact:

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK9ATD »

Samozřejmě. Ale v mé situaci se chytám každého českého stébla. Ale toto stéblo není pro neplavce. :roll:
OK1LOL
Administrátor

Re: Jen tak - když nevím kam s tím.

Post by OK1LOL »

OK9ATD wrote:Samozřejmě. Ale v mé situaci se chytám každého českého stébla. Ale toto stéblo není pro neplavce. :roll:
No a s cim nejvic bojujes?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests