AT-D878UV

rzboril
Posts: 7
Joined: Wed 06. Feb 2019 9:54:30
Jméno: Rostislav
Contact:

Re: AT-D878UV

Post by rzboril »

Tak po chybě kdy se sama vymazala paměť jsem ji reklamoval. Volal mi technik že jim odmítají poslat druhou desku. Vzal jsem místo ní 868 a s novým firmw. jsem zatím spokojený.
ok2ga
Posts: 17
Joined: Fri 19. Jun 2009 22:36:23
Jméno: Stepan
Location: Brno
Contact:

Re: AT-D878UV

Post by ok2ga »

Mám 878 asi půl roku, jsem s ní celkem spokojen. Koupena v CZ. Mám jen drobné výhrady. Možná bych mohl trochu poradit, raději mailem: ok2ga@volny.cz. Štěpán
OK1MSU
Posts: 19
Joined: Wed 20. Nov 2013 9:44:47
Jméno: OK1MSU-Martin
Location: Jevíčko
Contact:

Re: AT-D878UV

Post by OK1MSU »

Chtel bych pripomenout obecne znama pravidla:
1. pouzivejte nejnovejsi firmware, vyrobce odstranuje chyby v prubehu zivotnosti vyrobku a je ho treba pro spravnou funkcnost aktualizovat
2. novy firmware je vydavan vetsinou spolecne v balicku s programovacim software (CPS), tady POZOR, je totiz nutne pouzivat firmware a CPS k sobe vzajemne VYDANE VERZE, nezapomente prosim neprodlene aktualizovat po firmware ve stanici i CPS v pocitaci
3. po aktualizaci firmware provest tovarni reset stanice a nahrat nove aktualizovanym CPS svuj codeplug

Mnoho uzivatelu prehraje firmware ve stanici, ale uz neresi, ze ma v pocitaci CPS pro starsi verzi firmware, neaktualizuje ho a nasledne vznikaji problemy se zamrzanim stanice, nepredvidatelnym chovanim ap.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests