Poslední příspěvek.

Objevíte-li na webu nebo v konferenci nějakou chybu, případně bude-li Vám něco chybět, sem s tím.
Post Reply
ok1udi
Posts: 52
Joined: Fri 10. Jul 2009 16:57:46
Contact:

Poslední příspěvek.

Post by ok1udi »

Hamradio ožilo - a práskač WOKO mi to hned ohlásil, to jsem ještě bral. Ale dnes mi ohlásil, že je něco nového - a já marně hledám co. Nějak nefunguje informace o posledním příspěvku (poslední sloupec), pořád je tam jen rok 2014. Nebo špatně koukám? 1UDI B.
ok1mx
Posts: 1077
Joined: Fri 06. Mar 2009 10:24:01
Jméno: Milan
Location: JN79TX
Contact:

Re: Poslední příspěvek.

Post by ok1mx »

No, když jsem podíval, tak tam byl Tvůj příspěvek jako poslední... a předpokládám, že jakmile dám "odeslat" bude tam můj. To že tam byl z konce 2014 je v pořádku, protože je to poslední záloha, kterou se podařilo dohledat. Naštěstí, nebo možná naneštěstí za 2015 bylo příspěvků poměrně málo, tak že většina témat a informací zůstalo zachovaných, konkrétně 6322 příspěvků, 559 témat.

Milan
ok2bx
Posts: 1
Joined: Sun 30. Oct 2016 23:50:29
Jméno: Zdeněk
Contact:

Re: Poslední příspěvek.

Post by ok2bx »

Zdravím Vás přátelé..
jistě jste si všimli, že ožil BAZAR.. Dal jsem tam dva inzeráty a nyní koukám, že je jich více. Mám ale problém je smazat. Když jsem inzeráty psal, chtěl jsem se registrovat, ale systém mně řekl, že to dočasně nejde. Dnes jsem tam hledal položku registrace, ale nenašel. Jen jsem se registroval zde ve fóru. Proto se ptám, JAK SMAZAT již neplatný inzerát.
73, Zdeněk ok2bx
ok1mab
Posts: 1
Joined: Sun 12. Jun 2016 23:23:03
Jméno: Petr OK1MAB
Contact:

Re: Poslední příspěvek.

Post by ok1mab »

Celý web a především ten bazar je poněkud ve vývoji, takže pokud narazíte na nějakou takovouhle nefunkčnost, napište mi mailík na ok1mab et hamradio.cz.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests