Chcete přispět k vývoji BM?

Na vývoji BM se podílí mezinárodní vývojový tým. Bohužel byť je to hobby, je nutné pro zajištění kompatibility a implementaci nových funkcí mít potřebný HW, na kterém se vše před uvedením do sítě musí odzkoušet. Náklady na to nejsou malé. Přikládám volný překlad ze stránky “Donations” ke které se dostanete z úvodní stránky

https://brandmeister.network/     a dole kliknete na “podpořte nás”

Ahoj,

Náš projekt se vyvíjí velmi rychle, snažíme se poskytovat vynikající kvalitu a podporu maximálního počtu převaděčů, hotspotů a uživatelských TRX. Proto je potřeba zakoupit určité množství zařízení. V současné době  se testovací laboratoř se skládá ze dvou převaděčů Hytera a Motorola. Plán je koupit jeden nebo dva převaděče od jiných výrobců.

Bohužel kvůli hospodářské krizi v Rusku (vysoké měnové sazby), nemohu zakoupit potřebné převaděče. Je potřeba provádět regresní testy, proto je nelze zapůjčit a vrátit a musí být v laboratoři stále (testy s novými firmware, nové funkce,…).

V této situaci vidím jen jednu možnost a to je požádat komunitu.  Vaše příspěvky budou použity pouze pro projekt BrandMeister.

Můžete nám pomoci, aby byl BM lepší!

 73 ‘ R3ABM

This entry was posted in DMR. Bookmark the permalink.